Chrzest Święty

Fotograf chrzest Kraków – fotograf na Chrzest Święty w Krakowie – fotografia okazjonalna Kraków

LEGITYMACJA

Ukończyłam kurs w Archidiecezji dla fotografów oraz kamerzystów i posiadam legitymację upoważniającą do ubiegania się o pozwolenie na filmowanie lub fotografowanie uroczystości w kościele.

 

Reportaż z Chrztu Świętego Kraków – niezwykła pamiątka

Wykonanie zdjęć podczas uroczystości Chrztu Świętego to wspaniały pomysł na to by uwiecznić na zdjęciach ten ważny moment w życiu Twojego maluszka. Te zdjęcia będą wspaniałą pamiątką dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

 

WYSOKA JAKOŚĆ

Zdjęcia, które Ci przekażę będą wysokiej jakości, dzięki czemu będziesz mogła je wywołać w małych ale i w tych większych formatach, lub stworzyć z nich foto książkę.

 

PREZENT DLA MALEŃSTWA

Te zdjęcia będą wyjątkową pamiątką również dla maleństwa -sam/sama przyznaj – czy nie wracasz czasem do zdjęć z tych wydarzeń? Z zaciekawieniem przeglądasz jak wyglądała uroczystość?

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE – Fotograf chrzest Kraków

Najważniejsze są Twoje oczekiwania. Jakich zdjęć oczekujesz, czy masz jakieś szczególne wyobrażenie – tego wszystkiego będę chciała się dowiedzieć by sprostać Twoim oczekiwaniom. Wiem, że takie wydarzenia są niezwykle ważne dla całej rodziny, dlatego możesz być pewna, że postaram się by była to wspaniała pamiątka, do której z uśmiechem na twarzy wrócisz jeszcze wiele razy.

 

Pakiety: CENNIK