Chrzest Święty

LEGITYMACJA

Ukończyłam kurs w Archidiecezji dla fotografów oraz kamerzystów i posiadam legitymację upoważniającą do ubiegania się o pozwolenie na filmowanie lub fotografowanie uroczystości w kościele.

 

PAMIĄTKA DLA CAŁEJ RODZINY

Wykonanie zdjęć podczas uroczystości Chrztu Świętego to wspaniały pomysł na to by uwiecznić na zdjęciach ten ważny moment w życiu Twojego maluszka. Te zdjęcia będą wspaniałą pamiątką dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

 

WYSOKA JAKOŚĆ

 

Zdjęcia, które Ci przekażę będą wysokiej jakości, dzięki czemu będziesz mogła je wywołać w małych ale i w tych większych formatach, lub stworzyć z nich foto książkę.

 

PREZENT DLA MALEŃSTWA

 

Te zdjęcia będą wyjątkową pamiątką również dla maleństwa -sam/sama przyznaj – czy nie wracasz czasem do zdjęć z tych wydarzeń? Z zaciekawieniem przeglądasz jak wyglądała uroczystość?

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

 

Najważniejsze są Twoje oczekiwania. Jakich zdjęć oczekujesz, czy masz jakieś szczególne wyobrażenie – tego wszystkiego będę chciała się dowiedzieć by sprostać Twoim oczekiwaniom. Wiem, że takie wydarzenia są niezwykle ważne dla całej rodziny, dlatego możesz być pewna, że postaram się by była to wspaniała pamiątka, do której z uśmiechem na twarzy wrócisz jeszcze wiele razy.

CENY pakietów na stronie http:wiola-ferenc.pl/cennik/

Istnieje możliwość indywidualnej wyceny i stworzenia pakietu na miarę Twoich potrzeb, zamówienia pakietu z wywołanymi odbitkami fotografii, zamówienia większej ilości płyt ze zdjęciami z nadrukowaną fotografią z Chrztu Świętego- kontakt: wiola@wiola-ferenc.pl