Sesja fotograficzna w prezencie

Sesja fotograficzna w prezencie Kraków

Voucher na sesję fotograficzną – pomysł na prezent

Jeżeli chcesz sprawić wyjątkowy prezent to zdecyduj się na zakup imiennego vouchera na sesję dziecięcą lub wybierz jeden z pakietów fotografii Chrztu Świętego.

Z pewnością będzie to miła niespodzianka! A piękne zdjęcia będą wspaniałą pamiątką na długie lata! A może chcesz dać w prezencie pakiet fotografii ślubnej

 

 

fotograf Kraków

Jak kupić voucher?

 1. Ustalamy jaką sesję kupujesz i wystawiam Ci fakturę.
 2. Po zaksięgowaniu wpłaty za sesję fotograficzną wysyłam Ci imienny voucher, który możesz wydrukować i wręczyć obdarowywanej osobie.
 3. Czekam na kontakt ze strony osoby, która otrzymała voucher by umówić się na sesję.

 

 

WAŻNE INFORMACJE

 1.  Voucher:
  1. Rezerwując sesję z vouchera zarezerwuj termin z miesięcznym wyprzedzeniem. Nie czekaj do ostatniej chwili, ponieważ może się okazać, że termin który Cię interesuje jest już zajęty.
  2. Voucher nie może być przekazany innej osobie niż ta, której imię i nazwisko jest napisane na voucherze.
  3. Jeżeli nie przyjdziesz na ustalony termin to sesja z vouchera przepada. W przypadku sytuacji losowej możliwe jest wyznaczenie nowego terminu, ale nowy termin sesji musi wypadać przed datą ważności wskazaną na voucherze. Nie ma możliwości przedłużenia terminu ważności vouchera.
  4. Po upływie terminu ważności na voucherze sesja przepada.
  5. Nie ma możliwości wymiany vouchera na jego wartość pieniężną, na inny rodzaj sesji.
  6. W przypadku chęci zakupu większej ilości zdjęć, dodatkowej fotoksiążki, dodatkowej płyty, opłacenia wysyłki pocztą itd. to dodatkowe koszty pokrywa osoba, która otrzymała voucher.
  7. Umowę podpisuję w dniu sesji z osobą, której imię i nazwisko jest na voucherze lub jej rodzicem, opiekunem (jeżeli nie jest pełnoletnia).